Muži

Těsná výhra na Dragonu

Brno 16.9 2017 – Druhé soutěžní utkání s Dragonem bylo poznamenáno mokrým terénem, který spíše vyhovoval domácím. Nejedna technická chyba nás připravila o možnost ohrozit brankoviště domácích. Šancí bylo v průběhu utkání pět. Také jsme v prvním poločase bojovali s vlastní nedisciplinovaností a rozhodčí nás trestal trestnými kopy. Dragon využil naštěstí jen jeden.

„V poločase jsem musel zvýšit hlas a změnit rozestavení útoku. Pozitivní je, že tým bojoval až do konce a dokázal otočit utkání z poločasového stavu 10:0 pro domácí na 10:13 pro nás. Doufám, že jsme nyní zpět nohama na zemi,“ řek po utkání trenér Antonín Brabec.

Sestava: 15. Rohlík, 14. Roczyn, 13. Sadílek, 12. Kučera, 11. Schlanger, 10. Cimprich, 9. Šedivý Jan, 8. Hemelík, 7. Hynek. 6. Máslo, 5. Sosnovec, 4. Růžička Matěj, 3. Mareček, 2. Juzl, 1. Polášek,

Náhradníci: 16. Šmolcnop, 17. Kubálek Roman, 18. Petrásek, 19. Šedivý Josef, 20. Duffek, 21. Fojtík, 22. Froněk

Body: Máslo 5 (P), Kučera 8 (KpP, TK, TK)