AktualityMuži

Mountfield v Přelouči nezaváhal

Již v prvním poločase rozhodli o svém vítězství ragbisté Mountfieldu Říčany. V prvním poločase položili hosté pět pětek, když se dvakrát prosadil Albert Suchopár a po jedné pětce přidali Matěj Šimeček, nová posila Ir Jacob Paul Finlay a kapitán Jan Šedivý.  Konečnou podobu skóre prvního poločasu stanovil kopáč Jan Kučera, který proměnil tři kopy po položení – poločas 0:31. Ve druhé půli se prosadili položením míče v brankovišti Přelouče Matěj Růžička a střídající Tomáš Adámek a Mountfield veze z východních Čech plný počet bodů.

Říčany se výhrou posunuli na první místo v extraligové tabulce. Za týden budou svou pozici hájit na Pragovce.

RC Přelouč – RC Mountfield Říčany 0 : 41 (0 : 31)

Sestava RC Mountfield Říčany – 1 Stránský, 2 Buček, 3 Calta, 4 Mašek, 5 Růžička M., 6 Máslo, 7 Šmolcnop, 8 Šedivý Josef, 9 Šedivý Jan ©, 10 Kučera, 11 Šimeček, 12 Vrba, 13 Duffek, 14 Suchopár, 15 Finlay. Náhradníci 16 Linhart, 17 Trefný, 18 Fikry, 19 Adámek, 20 Sosnovec, 21 Schlanger, 22 Růžička V., 23 Kobián. Trenéři Němeček, Landsinger, Čamrda, Rohlík.

Sestava RC Přelouč – 1 Dušek ©, 2 Čejka, 3 Staněk, 4 Jech, 5 Hanč, 6 Dostál, 7 Krejzl, 8 Trunec, 9 Rozkošný, 10 Kohout, 11 Krčmář, 12 Nevrlý, 13 Čížek Jan, 14 Kouba, 15 Petržilka. Náhradníci 17 Charvát, 18 Horáček, 19 Novák, 22 Pospíšil, 23 Doležel.  Trenér Čížek.

Body: Suchopár 10, Kučera 6, Šimeček 5, Finlay 5, Šedivý Jan 5, Růžička M. 5, Adámek 5.

ŽK: Hanč (Přelouč)