Ragbyový festival PYRF 2018

Tradiční ragbyový festival zakládajících klubů Říčan, Petrovic a Tatry Smíchov se rozšířil během několika let na výborné mezinárodní setkání dětí a mládeže.

Náš klub v letošním roce obsadil kategorie dětí U8, U10 a U12. V mládežnických kategoriích jsme nastoupili v U14 a U16. 

U8 | RC Praga Praha

  1. SC Frankfurt 1880
  2. RC Sparta Praha B
  3. RC Mountfield Říčany B
  4. RC Sparta Praha
  5. RK Petrovice A
  6. ARC Iuridica
  7. RC Tatra Smíchov A
  8. RC Bystrc
  9. RC Praga Praha A
  10. RC Mountfield Říčany A
  11. RC Plzeň
  12. Velteren RC Empor1969
  13. RC Slavia Praha
  14. RC Olomouc
  15. Rugby Babice
  16. RK Petrovice C
  17. RC České Budějovice
  18. RC Kralupy nad Vltavou
  19. RC Tatra Smíchov B
  20. RK Petrovice B
  21. RC Tatra Smíchov C

U10 | RC Tatra Smíchov

  1. RK Petrovice
  2. RC Tatra Smíchov A
  3. RC Sparta Praha
  4. RC Praga Praha
  5. RC Mountfield Říčany A
  6. Galezinis Vilkas RC
  7. RC Tatra Smíchov B
  8. JIMI RC Vyškov
  9. RU Donau Wien
  10. Velteren RC Empor1969
  11. RC Slavia Praha A
  12. RC Pegasus
  13. Vilnius Rugby Academy
  14. RAO Praha
  15. RC Bystrc
  16. SR Mariánské Hory
  17. RC Olomouc
  18. RC Mountfield Říčany B
  19. ARC Iuridica
  20. RC Leipzig
  21. RC Tatra Smíchov D
  22. RC Slavia Praha B
  23. RC Tatra Smíchov C
  24. Klub Sportowy Budowlani
  25. RC Kralupy nad Vltavou
  26. RC Griffins Jablonec nad Nisou
  27. Rugby Babice
  28. RAO Praha B

U12 | RK Petrovice

  1.  RC Mountfield Říčany A
  2. RC Tatra Smíchov A
  3. RK Petrovice A
  4. RC Praga Praha
  5. Galezinis Vilkas RC
  6. RC Slavia Praha A
  7. RC Sparta Praha
  8. Berliner SV 1892
  9. Vilnius Rugby Academy
  10. RC Bystrc
  11. RC Mountfield Říčany B
  12. RC Zlín
  13. Velteren RC Empor1969
  14. Klub Sportowy Budowlani
  15. A.O.R.C.Ciorescu Rugby
  16. Rugby Babice Boys
  17. RC Tatra Barbarians
  18. RC Kralupy nad Vltavou
  19. RC Tatra Smíchov B
  20. RC Olomouc
  21. RC Slavia Praha B
  22. JIMI RC Vyškov
  23. RG Heidelberg
  24. RAO Praha
  25. RC Sedlčany
  26. RK Petrovice B
  27. Rugby Babice Girls
  28.  RU Donau Wien
  29. RC Bystrc B
  30. RC Leipzig

U14 | RC Mountfield Říčany

  1. RC Mountfield Říčany
  2. RC Slavia Praha
  3. RC Tatra Smíchov
  4. RU Donau Wien
  5. Galezinis Vilkas
  6. RC Sparta Praha
  7. RK Petrovice
  8. RG Heidelberg
  9. Klub Sportowy Budowlani
  10. RC Olomouc
  11. RC Praga Praha
  12. Vilnius Rugby Academy
  13. Stade Rugby Vienna
  14. RC Leipzig
  15. RC Pegasus

U16 – RC Sparta Praha

  1. RC Sparta Praha
  2. RC Mountfield Říčany
  3. RG Heidelberg
  4. RK Petrovice
  5. Rugby Verband Brandenburg
  6. RC Slavia Praha
  7. RU Donau Wien II
  8. RU Donau Wien I
  9. RC Tatra Smíchov
  10. A.O.R.C. Ciorescu Rugby
  11. Vilnius Rugby Academy
  12.  Rugby atletski klub Olimpija