AktualityMládež

Bronzové sedmičkové medaile pro kadety Říčan. Skvělé výkony v Klagenfurtu

V sedmičkovém Mistrovství ČR kadetů konaném v sobotu 22. června v Olomouci vybojovali naši borci krásné bronzové medaile, předčili je pouze ragbisté Tatry a Petrovic. 

Týmy do 10, 12 a 14 let skvěle reprezentovaly náš klub na turnaji United World Games v Klagenfurtu. Týmy do 10 a 12 let vybojovaly zlato, tým do 14 let přivezl stříbro. Trenér U14 Vlastimil Palata, zaslal pro náš web krátké hodnocení turnaje. „Výběr 13 hráčů U14 Rugby Clubu Říčany se o tomto víkendu zúčastnil rugby turnaje v rámci United World Games 24 v Klagenfurtu. Náš tým odehrál 6 zápasů. V čtyřech zápasech jsme vyloženě dominovali. V semifinále jsme si smlsli na specializovaném sedmičkovém týmu Babice – Vrchlabí – Přelouč, který nás ve Vyškově minulý týden trochu překvapil, vysoko 49:0. Ve finále jsme v krásném zápase, po velkém boji a skvělém výkonu našeho týmu prohráli o pětku s týmem německých Freimann Dragons. Byli jsme smutní, ale takové zápasy nás posouvají dopředu! Díky moc všem hráčům, a rodičům za podporu, bylo to skvělé završení sezony.“

 

PCh, foto Roman Čížek