AktualityKlub

Smutná zpráva. Zemřel Petr Bláha

S hlubokým zármutkem oznamujeme úmrtí bývalého hráče, trenéra a funkcionáře našeho klubu, pana Petra Bláhy. Zemřel 6. srpna 2023, ve věku 79 let.

Petr Bláha začal ragby trénovat ve svých třinácti letech, byl součástí party, která v roce 1958 jako první v republice vyhrála soutěž v žákovské kategorii a zároveň položila základní kámen při obnovení ragby v Říčanech. Po ukončení  hráčské kariery, ve které odehrál i několik zápasů  za reprezentaci, pokračoval jako trenér i funkcionář našeho oddílu.

Čest jeho památce.

Upřímnou soustrast pozůstalým jménem celého našeho klubu.

Za RC Říčany,

Pavel Chaloupka, sekretář klubu

zájezd do Itálie, Petr Bláha klečící 2.zprava
Zájezd na Korsiku 1985, klečící 3.zprava
žáci Sokola Říčany 1958, stojící 4. zleva