AktualityDěti

Turnaje dětí 9. října

U6 Plzeň

„V neděli ráno jsme za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, sotva našli hřiště v Plzni na Božkovském ostrově… ale protože naše 4 týmy (mezi 17ti zúčastněnými) hráli opravdu hezké ragby, vykouklo během dopoledne sluníčko a zbytek turnaje si na naše kluky pěkně posvítilo“, ohodnotila turnaj trenérka Sandra Kazíková.

U8 Plzeň

„Na 4. regionální turnaj U8 přijelo do Plzně 31 hráčů, nejvíc za všech zúčastněných klubů. Postavili jsme 4 týmy v kategoriích A, B1, B2 a C. V kategorii A s námi byly jen týmy Petrovic, Iuridicy a Sedlčan a proto jsme si domluvili ještě neoficiální následný „odvetný“ turnaj. Všechny zápasy náš tým vyhrál. Je opravdu škoda, že ostatní kluby nemají odvahu přihlásit do kategorie A své týmy. Ale ani v ostatních kategoriích se naši borci neztratili a hráli nebojácně i proti často o hodně větším soupeřům“, napsal po turnaji trenér Zdeněk Pánek.

U10 Přelouč

„Dnešní turnaj U10 proběhl za krásného slunečného počasí v Přelouči. Z celkových čtrnácti týmů bylo pět ze Říčan. Naší odměnou byly dětské tváře plné radosti a úsměvů“, říká trenér Norbert Hemelík.

U12 Kralupy nad Vltavou

Hodnotí trenér Honza Schejbal. „Kategorie U12 byla dnes v Kralupech nad Vltavou. Bylo nás 26 dětí – na dva týmy. Ragby nebylo špatné, ale musíme přidat na trénincích. Počasí bylo nádherné a tak jsme si to užili.“

PCh