AktualityDěti

Turnaje dětí v neděli 29. května

U6

„V Babicích jsme postavili 4 týmy. Tři do skupiny A, jeden do skupiny B. Soupeři v A skupině donutili naše borce k týmové krásné hře – až jsme se chvílemi divili, kde se to v nich bere :-). V béčku malí špunti sehráli spoustu pěkných zápasů – podle hodnocení trenéra Libora “jako na houpačce”, jeden zápas super a jeden úplně mimo“, informovala po turnaji trenérka Sandra Kazíková.

U8

„Kategorie U8 měla tento víkend turnaj v Babicích. Blízkostí turnaje odpadla cestovní únava a kluci podávali vynikající výkony od prvních minut. Celkem jsme postavili 4 týmy. Naše první dva týmy všechno vyhrály. Další dva týmy našich nadějí mají na kontě jen jednu porážku. Úspěšný říčanský ragbyový víkend tak pokračoval i v Babicích“, zhodnotil turnaj trenér Pavel Hubáček. „Naši říčanští ragbisté opět nasadili laťku hodně vysoko“, doplnil další trenér kategorie Ondra Mysliveček.

U10

V Přelouči jsme postavili dva týmy. Po turnaji poslal zdravici za pořádající klub Honza Šmíd. „Děkujeme za účast na dnešním turnaji. Viděl jsem spoustu skvělého rugby, nadšených hráčů i hrdých trenérů, takže za mě perfektní turnaj“. 

U12

Turnaj mladších žáků se konal v Chrášťanech na stadionu ARC Iuridica Praha. Postavili jsme dva týmy, hrálo se parádní ragby.

PCh, 30. 5. 2022