AktualityDěti

Víkend 6. – 7. dubna ve výsledcích U6 – U14

Víkendu kraloval turnaj Prague Youth Rugby Festival. Na pěti stadionech si ragby zahrálo více než 1600 kluků a holek. Do Prahy a Říčan zavítalo 20 zahraničních klubů

Kategorie U6 PYRF Praga – v nejmenší kategorii se turnaje zúčastnilo sedm týmů ze čtyř českých klubů. Říčanský potěr se rozdělil do dvou týmů, „Tygři“ zvítězili ve všech zápasech a turnaj ovládli, „Medvědi“ brali čtvrté místo

Kategorie U8 PYRF Praga – i v kategorii do osmi let válely modré barvy. Opět dva naše týmy v turnaji a celkové vítězství „Modré síly“ stylem start – cíl. „Modrá mašina“ končí na krásném pátém místě z jednadvaceti účastníků

Kategorie U10 PYRF Tatra – na Smíchově se představilo třicet dva družstev. Říčanské „áčko“ skončilo osmé, „béčko“ na devětadvacáté pozici

Kategorie U12 PYRF Petrovice – v konkurenci třiceti týmů se první tým Říčan probojoval do finále, kde podlehl Tatře, když předtím zdolal tři italské týmy a také fyzicky disponované soupeře z Litvy. Druhý tým obsadil dvacáté druhé místo

Kategorie U14 PYRF Říčany – na stadionu Josefa Kohouta se tým Říčan umístil na stříbrné pozici, obsáhleji jsme o turnaji psali v samostatném článku zde: http://www.rugbyricany.cz/index.php/2019/04/06/pyrf-kategorie-do-14-let-vyhrala-tatra-ve-finale-zdolala-domaci-ricany/

Velký dík patří pořadatelům turnaje PYRF, rozhodčím i týmům za dokonalou propagaci ragby a sportu jako takového a také městu Říčany, které nás (nejen) v organizaci tohoto turnaje podpořilo. Děkujeme!