Dětský ragbyový festival

V sobotu 12. ledna pořádáme další hrací den zimního ragbyového festivalu ve Zbuzanech pro děti kategorií U6, U8, U10 a U12. Celkem postavíme do hry 18 týmů.

V kategorie U6 je přihlášeno ve dvou výkonnostních skupinách (A a B) 9 týmů ze 4 klubů. 
Turnaj U6 se hraje od 9:00 do 10:15 hodin.

  • RC Mountfield Říčany – 3 týmy (A-2, B-1)
  • RK Petrovice – 3 týmy (A-1, B-2) 
  • RC Tatra Smíchov – 1 tým (A-1)
  • Rugby Babice – 1 tým (B-1)
  • RC Plzeň – 1 tým (B-1)

V kategorii U8 je přihlášeno ve třech výkonnostních skupinách (A, B a C) 25 týmů z 10 klubů.
 Turnaj U8 se hraje od 10:15 do 12:00 hodin.

  •  RC Mountfield Říčany – 5 týmů ( A-2, B-2, C-1)
  • RC Tatra Smíchov – 4 týmy (A-2, B-1, C-1)
  • RC Praga Praha – 4 týmy ( A-1, B-1, C-1)
  • RK Petrovice – 3 týmy (A-1, B-1, C-1)
  • Rugby Babice – 3 týmy (A-1, B-1, C-1)
  • RC Sparta Praha – 2 týmy (A-1, B-1)
  • RC Slavia Praha – 1 tým (B-1)
  • ARC Iuridica – 1 tým (B-1)
  • RC Kralupy nad Vltavou – 1 tým (B-1)
  • RC Plzeň – 1 tým (B-1)

 V kategorii U10 je přihlášeno ve třech výkonnostních skupinách (A, B a C) 33 týmů ze 13 klubů.
Turnaj U10 se hraje od 12:30 do 16:30 hodin.

  • RC Mountfield Říčany – 5 týmů (A-1, B-2, C-2)
  • RC Tatra Smíchov – 4 týmy (A-1, B-2, C-1)
  • RC Slavia Praha – 4 týmy (A-2, B-1, C-1)
  • RC Praga Praha – 3 týmy (A-2, C-1)
  • RC Sparta Praha – 3 týmy (A-1, B-1, C-1)
  • RA Olymp Praha – 3 týmy (B-1, C-2)
  • RC České Budějovice – 2 týmy (B-1, C-1)
  • Radotín (Lacrosse club) – 2 týmy (B-1, C-1)

 V kategorii U12 je přihlášeno ve třech výkonnostních skupinách (A, B a C) 39 týmů ze 14 klubů.
Turnaj U12 se hraje od 14:15 do 16:45 C skupina, od 16:45 do 18:30 B skupina a od 18:30 do 20:15 hodin A skupina. 

  • RC Tatra Smíchov – 7 týmů (A-3, B-3, C-1)
  • Mountfield Říčany – 5 týmů (A-2, B-2, C-1)
  • RC Slavia Praha – 4 týmy (A-1, B-2, C-1)
  • RK Petrovice – 3 týmy (A-1, B-1, C-1)
  • RA Olymp Praha – 3 týmy (B-2, C-1)
  • RC Praga Praha – 2 týmy (A-1, B-1)
  • RC Sparta Praha – 2 týmy (A-1, B-1)
  • Rugby Babice – 2 týmy (A-1, B-1)
  • RC Kralupy nad Vltavou – 2 týmy (A-1, B-1)
  • RC Jablonec nad Nisou – 2 týmy (B-2)
  • ARC Iuridica – 2 týmy (B-1, C-1)
  • RC Plzeň – 2 týmy (B-1, C-1)
  • RC České Budějovice – 1 tým (B-1)

 

Celková statistika

KlubU6U8U10U12Celkem
RC Mountfield Říčany355518
RC Tatra Smíchov144716
RK Petrovice333312
RC Slavia Praha01449
RC Praga Praha04329
Rugby Babice13127
RC Sparta Praha02327
RA Olymp Praha00336
ARC Iuridica01124
RC Kralupy nad Vltavou01124
RC Plzeň01124
RC České Budějovice00213
RC Jablonec nad Nisou00202
Lacrosse Radotín 00202
RC Rumburk00101