AktualityMuži

Na finále jsme nedosáhli

V očekávaném semifinále proti Tatře Smíchov jsme nezopakovali výkon z posledního vzájemného utkání a podlehli jsme 34:6.

S Tatrou jsme dokázali držet krok jen první poločas na jehož konci jsme inkasovali pětku na 17:6. Po změně stran se projevila lepší kondice, herní vyzrálost a disciplína domácích.

Sestava:
15. Schlanger, 14. Duffek, 13. Roczyn (53′ Hynek), 12. Kučera, 11. Kobián (71′ Suchopár), 10. Brabec, 9. Šedivý, 8. Růžička M. (57′ Richtr), 7. Němeček, 6. Máslo (71′ Šmolcnop), 5. Trefný, 4. Chytil, 3. Kubálek (39′ Mareček), 2. Gerber (75′ Burnard), 1. Polášek (64′ Hemelík)

Náhradníci:
16. Burnard, 17. Hemelík, 18. Mareček, 19. Landsinger, 20. Šmolcnop, 21. Richtr, 22. Hynek, 23. Suchopár

Body:

Kučera 6 (trestné kopy)

Čas Skóre Událost Hráč Tým
8. min 0:3 Trestný kop Kučera Říčany
13. min 0:6 Trestný kop Kučera Říčany
25. min 5:6 Položení Honner Tatra Smíchov
26. min 7:6 Kop po položení Honner Tatra Smíchov
39. min 10:6 Trestný kop Honner Tatra Smíchov
41. min 15:6 Položení Fick Tatra Smíchov
42. min 17:6 Kop po položení Honner Tatra Smíchov

43. min 20:6 Trestný kop Honner Tatra Smíchov
68. min 25:6 Položení Rygl Tatra Smíchov
69. min 27:6 Kop po položení Honner Tatra Smíchov
73. min 32:6 Položení Fick Tatra Smíchov
74. min 34:6 Kop po položení Honner Tatra Smíchov

„Před utkáním jsem řešili složení útoku z důvodu trestu Honzy Rohlíka. Nakonec jsme zvolili variantu se mnou na útokové spojce. Bohužel v tomto složení jsme nedokázali útok Tatry přehrát. Z našeho drtivého tlaku roje v prvních dvaceti minutách jsme vytěžili jen 6 bodů za trestné kopy. Utkání rozhodla pětka jihoafričana Ficka těsně před koncem prvního poločasu, na kterou už jsme nedokázali odpovědět.  Druhý poločas jasně ukázal kondiční a silovou nepřipravenost velké části hráčů, bez které nemůžeme čelit týmům jako Tatra nebo Sparta, řekl po utkání trenér Antonín Brabec.