AktualityMuži

Prohra se Spartou

Utkání s těžkým soupeřem se zlomilo kolem šedesáté minuty, kdy soupeř za stavu 3:13 položil dvě pětky (v 57. a 61. minutě).

Zlepšení je vidět především na hře roje kam se výborně zapojil Miroslav Němeček. Útok se zatím nedokázal vyrovnat s odchodem Martina Cimpricha a Aleše Stejskala do zahraničí.

V příštím kole hrajeme na hřišti RC Praga Praha ve Vysočanech a věříme, že nás přijdete opět podpořit.

RC Mountfield Říčany vs RC Sparta Praha 8:32 (3:13)

Body: 5 Máslo (položení), 3 Kučera (trestný kop)

Sestava: 15. Schlanger Michal, 14. Suchopár Albert, 13. Hynek Michal, 12. Rohlík Jan, 11. Kobián Kryštof, 10. Kučera Jan (c), 9. Šedivý Jan, 8. Růžička Matěj, 7. Němeček Miroslav, 6. Máslo Petr, 5. Trefný Robert, 4. Chytil Lukáš, 3. Mareček David, 2. Gerber Stefan, 1. Polášek David.

Náhradníci: 16. Sosnovec Jan, 17. Landsinger Marek, 18. Kubálek Jan, 19. Šmolcnop Jan, 20. Růžička Vojtěch, 21. Sadílek Martin, 22. Roczyn Sebastian, 23. Brabec Antonín

Realizační tým: Brabec Antonín, Šmolcnop Pavel, Landsinger Marek, Vojáček Martin, Frinta Pavel