Mládež

Mládežnické A týmy vyhrály

U16 vezou plný bodový zisk z Dragonu Brno za výhru 7:59. U18 porazila v domácím těžkém utkání Slavii 14:10. První tým U14 porazil Smíchov 53:0. B tým U14 nestačil na posílený B tým Smíchova.

U16 – RC Dragon Brno vs RC Mountfield Říčany 7:59 (0:38)
U18 – RC Mountfield Říčany vs RC Slavia Praha 14:10 (?:?)
U14 – RC Mountfield Říčany vs RC Tatra Smíchov 53:0 (15:0)

U14 B – RC Mountfield Říčany vs RC Tatra Smíchov 10:61

Brno – Sobota 7.10 2017

Sestava: 15. Jelínek Štěpán, 14. Jetmar Matyáš, 13. Formánek Matěj, 12. Rada Ladislav, 11. Dupuy Samuel, 10. Selix Jakub, 9. Šimeček Jiří, 8. Mařan Jiří, 7. Masopust Marek, 6. Fořt Ondřej, 5. Fokt Adam, 4. Mašek David, 3. Hřídel Michal, 2. Bukolský Jindřich, 1. Langr Marek

Náhradníci: 16. Matyáš Jelínek, 17. Koštál Jaroslav, 18. Trnka Jan, 19. Kolář Jakub

Hodnocení trenérů:
Do zápasu jsme nastoupily posíleni o uzdravené hráče a na výkonu mužstva to bylo ihned vidět. Od začátku hráči dodržovali zvolenou taktiku a tvrdou přímočarou hrou a následnou rychlou podporou pronikali soupeřovou obranou. Klukům se podařilo položit ihned v 6. minutě pětku, získali větší herní jistotu a skóre rychle přibývalo. V prvním poločase se hráčům podařilo položit šest pětek a ve druhém čtyři. Chvála soupeři, který se nevzdal a položil ve druhém poločase čestnou pětku. Všem hráčům děkujeme za předvedený výkon!

Trenéři: Selix Jan, Jelínek

Říčany – Sobota 7.10 2017

Sestava: Jakub Müller, Matěj Šimeček, Samuel Ifebe, Lukáš Smejkal, Tomáš Stránský, Vojta Bouda, Petr Blaško, Ondřej Bureš, Karel Král, Jakub Kittel, Adam Fikry, Jan Matěj Haš, Vojta Rašín, Lukáš Libiger, Jakub Havel, Lukáš Freiwillig, Lukáš Linhart, Marcel Mimra, Fanda Kuchař, Jakub Neuhöfer, Vojta Buček.

Trenéři – Tomáš Kohout, Mirek Javůrek, Pavel Frinta.

Říčany – Neděle 8.10 2017

Sestava: 1. Trantina, 2. Horák, 3. Krampera, 4. Pánek, 5. Holý, 8. Švikovský, 9. Rada, 10. Pavlík, 11. Hanzal, 12. Doležilová, 13. Rus, 14. Kuchař, 15. Novák

Náhradníci: střídali v 7.min 2.poločasu, Šaroch za Trantinu, Tomeš za Pánka.

Doba hry: 2×20 min.

Trenéři: Novák Pavel, Rada Ladislav, Rus Michal

Je škoda, že trenéři Tatry postavili nejlepší hráče do B týmu. Mohla se hrát vyrovnanější utkání, která by dětem něco dala …